Puby - Sephia Pub » Bielsko-Bała » Portal Rozrywkowy

Sephia Pub

Puby w Bielsku, Sephia Pub, Bielsko-Biała, Rozrywkownia Klub Sephia (rozpoczął swą działalność w grudniu 2006 roku. Staramy się wypełniać muzyczną przestrzeń naszego jakże urokliwego miasta - Bielska-Białej (ul. 3 Maja 13). Oferujemy gościom naszego klubu koncerty mniej lub bardziej znanych zespołów, dyskoteki, blues-rockowe jam sessions open-stage. Klub otwarty jest w tygodniu od godziny 15:00 do 23:00, w weekendy od 17:00 do ostatniego klienta. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników klubowej atmosfery z prawdziwego zdarzenia, dobrej muzyki i nieprzeciętej obsługi. Klub oferuje ok. 100 miejsc w 3 salach oraz wydzieloną scenkę z własnym nagłośnieniem. Poza organizacją koncertów, oferujemy dni tematyczne i wszelkiego rodzaju promocje, o których na pewno będziemy Was informować. Raz jeszcze - serdecznie zapraszamy!

  • piątkowe koncerty
  • sobotnie "powtórki" muzyki lat '60 - '90
  • proponujemy muzykę na żywo: "niedzielne jam session". Koncerty odbywać się będą cyklicznie niedzielnymi popołudniami. Więcej informacji na temat jam session na stronie www.jamsession.pl
Pozostałe dni bedziemy wypełniać: konkursami śpiewania, promocjami drinków, dniami tematycznymi (irlandzki , brazylijski, kubański)

Tak chyba jeszcze nie było.

Ilość miejsc w lokalu: 100

Copyright (C) Rozrywkownia Bielsko-Biała » Portal Rozrywkowy
Puby w Bielsku » Sephia Pub